TV/sarjad

Saab jälle küüsi närida

ETTEVAATUST, SPOILER! Kui pole värskeid Gossip Girli osi näinud ja ei taha teada, mis juhtub, ära edasi loe.

Vaatasime täna Gossip Girli viimase osa ära, nüüd on jõulupuhkus. Ja no tõesti, nad ikka oskasid jälle kõik nii põnevaks ajada. Selles ma ei kahtlegi, et Chuck jääb ellu ning et Blair kaotas lapse, aga YouTube’is on üleval pildid osast, kus Blairil on pulmakleit, seega ta kellegagi nagu abielluma peaks… Wtf jällegi, eks. Et mis siis nüüd saab? Ei saa ju ometi prints jääda. Krt, no andke armu, laske Blairil ja Chuckil lõpuks koos õnnelikud olla!

Ja siis veel muidugi Charlie. Ja Georgina. Ja Jack. Ja Diana. Mis värk nende kõigiga on?

Noh, järgmine osa on vist 16. jaanuaril. Ja too pulmaosa sealt veel kaks nädalat edasi. Eks ma siis närin nii kaua küüsi 😛

Seda ei jõua ka ära oodata, millal modellide kohta tõe teada saab.

WTF???

Ma refreshisin täna terve päeva torrentit ja ootasin, millal lõpuks modellide finaal üles saab. Noh, sai. Vaatasin ära. Võitja oli see, kes ma arvasin, et võidab, ehkki isiklikus plaanis meeldis üks teine isegi rohkem.

AGA. No see oli ikka täiesti uskumatu, mis jama seal toimus. Ma ei saa ju öelda, mis, see oleks spoiler. Ma veetsin pärast finaali lõppu vähemalt pool tundi googeldades ja kuulujutte lugedes, et aru saada, mis põhjus sel kõigel oli. Minu meelest on arvestatavaid variante kaks, ülejäänud spekulatsioonid olid minu jaoks liialt ebausutavad. Siiralt loodan, et tõde tuleb ikka välja. Praegu on ikka väga häiriv…

Kodutunne, vol 2

vol 1

Teine hooaeg sai just vaadatud. Hea küll, kokkuvõtvaid osi veel netis pole, nendega peab natuke kannatust varuma.

Ei oska enam nii pikalt kirjutada, kui esimesel korral. Emotsioon on sama – üle mõistuse positiivne. Nii palju suuri muresid, millega ise ei pea kokku puutuma. Nii palju toredaid peresid, kes said nii palju abi… Nii palju toredaid firmasid ja tegijaid, kes oma käed külge lõid. Võrratud Belluse esindajad ja ka kõik muud – neid on nii tohutult palju, et ei suudaks siin üles lugeda. Ei oska ka sõnades väljendada seda ääretut tänutunnet, et on nii palju neid, kel on võimalust ja tahtmist aidata nii suurte asjadega.

Jajaa, ma tean, meedias on olnud igasuguseid negatiivseid asju. Jajaa, ma natuke nägin Kodutunde FB lehel toimunut ka. Jah, kindlasti võis kuskil ka mingeid jamasid tekkida, jah, kindlasti oleks võinud oma emotsioone avalikul lehel veidi enam kontrollida, aga… See kõik ei kahanda grammivõrragi minu usku sellesse, et tegu on suurepärase saatega, mis on paljude inimeste eludes imesid teinud.

Minu jaoks on endiselt arusaamatu, kuidas saab keegi arvata, et tehtust pole nagunii kasu või keegi pole seda ära teeninud. Vanemad vanemateks, aga lapsed! ALATI on ju LAPSED! Ja no tegelikult ka, NEMAD on ju selle ometi ära teeninud, kui kitsarinnaline vaatenurk ka edasi ei ulatu? Ja kas tõesti arvab keegi, et hoolimata sellest ilusast kingitusest, tänu millele lapsed paremast elust aimu saavad, ei juhtu nende elus sellegipoolest midagi? Olge nüüd… Selline positiivne emotsioon, mis on nende jaoks nüüd igapäevane, nad ju elavad oma uues ja ilusas kodus – kindlasti muudab see elusid paremuse suunas

Rohkem mõistmist inimesed, rohkem mõistmist. Ja rohkem usku headusesse.

Hoolimata sellest, et meil on armas vana maja, mis vajab tohutult remonti ja meil pole õrna aimugi, kust see raha tulema peaks – meil on siiski kõik nii hästi. Peaaegu juba tundub, nagu oleksimegi sündinud, hõbelusikas suus – mis siis, et see kaugeltki nii pole. Me oleme kõvasti pingutanud ja on palju asju, mida endale veel lubada ei saa… Aga kõik sõltub taustsüsteemist. Võrreldes paljudega on meie elu imeline.

Lugesin just, et Kirsti Timmer ei jõua enam oma väikeste laste kõrvalt nii pingelist saadet teha, nii et teine hooaeg jäi tema viimaseks. Saan sellest igati aru, aga nii kahju on! Igal juhul ma loodan siiralt ja kõigest südamest, et saade siiski jätkub, uue juhiga. Ja vastupidiselt paljudele loodan elupõlise optimistina, et küll leitakse sama hea saatejuht. Kirsti oli super, aga toredaid inimesi on maailmas ju veel.

Imeline saade. Oleks selliseid vaid rohkem!

Hirmus põnev

Vaatasin just modellide eelviimase osa ära, järgmisel neljapäeval on finaal. Neli tükki oli alles, kellest kolm meeldisid mulle peaaegu võrdselt. Neljas ei meeldinud, aga tal läks täna nii hästi, et polnud kahtlustki – saab finaali. Ja kahest viimasest jäi alles vist tõesti see, kes seda tibake rohkem vääris, mis siis, et teine oli ka hullult lahe.

Nii et finaalis on kolm tüdrukut, kellest kaks mulle meeldivad, aga jättes kõrvale isiklikud meeldimised ja üritades analüüsida nende modellioskusi, siis üks on minu meelest teistest ikkagi üle, kohe peajagu. On olnud terve hooaja. Kui ta esimest korda modellides oli, siis tõmbas ebasobiva käitumisega ise endale vee peale, aga ta on muutunud ja ennast parandanud. Ja tõesti meeldib mulle. Nii et loodan, et ta võidab. Või kui mitte tema, siis vähemalt mu teine lemmik.

Ehk pannakse finaaliosa kiirelt üles – kui varem oli kogu aeg raudne laks, et neljapäeval sai juba uue osa ära tõmmata, siis eelmise nädala osa jõudis netti pea nädalase hilinemisega, selle nädala osa vist reedel… No finaal vast pannakse ikka kiirelt üles, kõigil ju põnev 😀

Tore avastus

Vaatasin üle pika aja netist Kodutunnet, kohe kolm osa järjest. Ja sellest saatest, kus oli 2-aastane puudega Kelly ja tema pere, avastasin Larissa – imelise massööri, keda ma siin varemgi korduvalt kiitnud olen, kelle juures me Poisiga päris pikalt võimlemas käisime. 

3. novembri saates alates 17:45, kui kedagi peaks huvitama. Üks tõeliselt imeline inimene, kes teeb oma tööd suure armastusega ja hoolikusega, väga tähelepanelikult ja professionaalselt.

Scroll to Top