TV/sarjad

Vana lemmiku teine tulemine

Täiesti tühja koha pealt hakkas mul täna kummitama Sweet Valley High sarja alguslaul. Mõni ehk mäletab, jooksis kunagi igiammu Kanal 2 pealt. No see sari mulle iseenesest nii väga ei meeldinudki, oli selliseks liiga mõttetuks ameerikalikuks koolikomöödiaks tehtud.

Aga see sari põhines raamatutel ja neid raamatuid ma jumaldasin. Eesti keeles ilmus neid kõigest seitse (oli selline roosa sari), nii et ega ma pole rohkem lugeda saanud. Laenutasin neid raamatuid kõigepealt raamatukogust, aga miski hetk, kui alla hinnati, ostsin endale ka.

No ja kuna see laul mul kummitas, siis vaatasin YouTube’ist veidike sarja esimese osa algust, et vanu aegu meenutada. Ja siis nägin IMDBs, et järgmisel aastal on mingi film tulemas. Ja siis googeldasin ja nägin, et see põhineb raamatul, mis pärast aastatepikkust pausi  senisele sarjale järjeks kirjutati. Ja juhtumisi tuli see raamat USAs müüki eile 🙂 Netis oli esimene peatükk olemas, lugesin muidugi kohe läbi.

Mul on alati olnud salajane armastus (USA) koolielu kajastavate filmide, sarjade ja raamatute vastu. Ma tõesti ei tea, miks, aga mulle on alati kohutavalt meeldinud neid vaadata ja lugeda. Ma olen alati tahtnud kõiki SVH sarja raamatuid lugeda, aga nagu mainitud, siis eesti keeles ilmus neid vaid seitse ja muidu on see USA teema – Londonis elades korra uurisin, UK-s neid raamatuid eriti saada polnud. No ja neid on üle 150, paras ports kah.

Ei kujuta ette, kas ma neid kunagi päriselt lugeda saan… Või seda uut raamatut, mis nüüd välja tuli. Vähemalt filmi nägemisega pole probleemi.

Ega ma ei teagi, mis kogu selle postituse mõte oli. Lihtsalt… Tuli meelde 🙂

Nii etteaimatav

Viisteist hooaega modelle on selja taga.

Järjekordne välja saatmine. Kolm tükki on veel alles jäänud. Pole mitte kõige vähematki kõhklust, kes jäävad kaheks viimaseks. Pole mitte vähimatki kõhklust, kes lõpuks välja läheb. Üks lihtsalt oli teistest kehvem. Teisel olid suhtumise probleemid. Ilmselgelt loeti talle sõnad peale, et ära enam nii tee ja jäeti sisse.

*haigutab*

Boooooring!

Üldiselt keeravad nad seal muidugi lihtsalt vinti üle. Ilmselt istuvad kohtunikud enne iga uue hooaja algust ninapidi koos ja teevad ajurünnakut mõtlemaks välja eriliselt jubedaid ja mõttetuid väljakutseid, millega igapäevasel modellindusel (isegi tippmodellindusel) suurt miskit pistmist pole. Esimese viie osa jooksul on osalejad näiteks pidanud kõndima kitsal laval basseinis hiigelsuure palli sees, pildistama mesilastega (kandma ehteid, mis olid mingi spets möginaga kokku mäkerdatud ja meelitas mesilasi ligi) ning kõndima laval, mille äärtes olid leegid ja käes tulekindlad kindad, mille peal mögin, mis tuli lavale astudes tõrvikust põlema panna. Jajah, põlevate peopesadega põleval laval. Neil on ilmselt mingi reegel, et iga jumala osa peab olema midagi sellist, mille peale hirmust püksi k*sta.

Aga nojah, mis mina ka tean. Küllap modellimaailm ongi tegelikult selline ja mina lihtsalt puruloll. Ja ilmselgelt peaks ma siin vingumise asemel lihtsalt vaatamise lõpetama 😛 Aga seda hooaega ei saa ometi enam pooleli jätta!

Minu absoluutne lemmik on Hannah, ta on lihtsalt nii võrratult armas ja ilus, tal läheb siiani õnneks hästi. Teine lemmik on plus size Kasia, ta on väga lahe ja tal läheb ka üsna hästi. Ja üks oli ikka KOHUTAVALT jubeda välimusega, aga õnneks läks üsna kiirelt välja.

Tyra minevat Abikaasa sõnul iga hooajaga üha pandavamaks 😀 See tukk sobib talle hästi.

Modellid!

Avastasin täna, et uus hooaeg on jälle käimas, senised viis osa on kenasti arvutis olemas ja esimest parasjagu vaatan.

Tegelikult mõtlen tihti, millal ma selle harjumusest vaatamise ükskord lõpetan – läheb aina igavamaks ja etteaimatavamaks. Ja tänu sellele, et nad üritavad uusi ja ootamatuid asju välja mõelda, ka üha jaburamaks ja piinlikumaks.

Okei, mulle meeldis, et nad esimest korda selle sissejuhatava kräpi ja eelvoorud välja jätsid, neliteist tükki kohe välja valisid ja asjaga pihta hakkasid. Aga see, kuidas nad alati peavad igal võimalikult viisil ära panema… Alguses öeldes väljavalitutele, et nemad ei saanud edasi (väidetavalt selleks, et nad harjuks kohe alguses modellimaailma pidevate äraütlemistega), siis kohe esimesel runwayl, kus neil oli jube kitsas lava keset basseini ja nad pidid kõndima suure palli sees. Raske uskuda, et tippmodellid kõik tingimata sellist idiootsust tegema peavad, see ikka rohkem rahvale tsirkuse tegemiseks. Õudne on vaadata ja tüdrukutest on kahju… Aga noh, see on ju nende kõigi suur unistus, eks tehku siis selle nimel ka neid idiootsusi.

Kõigest sellest hoolimata vaatan edasi. Küll poole silmaga ja vahel edasi kerides, aga põhilisega pean ikka kursis olema. Alati tekivad ju omad lemmikud ja saab arvata, kes välja läheb, kes võidab… No ja makeoverid on muidugi asi, mida ma alati kõige rohkem ootan.

Abikaasa läks töökaaslastega karaoketama, lapsed on voodis, minul ülejäänud õhtu sisustatud 🙂

Võitsidki!!!

Oo, mul on niiii hea meel! Liina on juba tükk aega lemmik olnud, ta on lihtsalt nii äge… Nii elu täis! Ma isegi hääletasin esimest korda elus!

Käisime kolmepäevasel minipuhkusel. Homme ehk kirjutan pikemalt, praegu liiga väsinud.

Tuttu.

Nagu krdi Delfi foorum, rsk!

Kunagi aastaid tagasi, kui ma igapäevaselt Delfi naisteka foorumit lugesin, õppisin üsna kiirelt, et modelliteemasid lahti teha ei tasu, mõni idioot ütleb seal ikka rõõmsalt võitja ette ära. Mul läks vist kaheksa hooaega, enne kui suutsin mõne nii ära vaadata, et võitjat ette EI teadnud.

No ja nüüd kirjutan ma pahaaimamatult paar rida oma blogisse… Ja ka SIIA leiab tee selline idioot.

Ühesõnaga kui siin on mõni modellide fänn, kes pole spoilerist huvitatud, siis ärgu parem eelmise postituse kommentaare lugegu.

Tramaivõi, tõepoolest.

Siiralt teie,
rõve pikk asi
Scroll to Top