virin/urin

Nii etteaimatav

Viisteist hooaega modelle on selja taga.

Järjekordne välja saatmine. Kolm tükki on veel alles jäänud. Pole mitte kõige vähematki kõhklust, kes jäävad kaheks viimaseks. Pole mitte vähimatki kõhklust, kes lõpuks välja läheb. Üks lihtsalt oli teistest kehvem. Teisel olid suhtumise probleemid. Ilmselgelt loeti talle sõnad peale, et ära enam nii tee ja jäeti sisse.

*haigutab*

Boooooring!

Üldiselt keeravad nad seal muidugi lihtsalt vinti üle. Ilmselt istuvad kohtunikud enne iga uue hooaja algust ninapidi koos ja teevad ajurünnakut mõtlemaks välja eriliselt jubedaid ja mõttetuid väljakutseid, millega igapäevasel modellindusel (isegi tippmodellindusel) suurt miskit pistmist pole. Esimese viie osa jooksul on osalejad näiteks pidanud kõndima kitsal laval basseinis hiigelsuure palli sees, pildistama mesilastega (kandma ehteid, mis olid mingi spets möginaga kokku mäkerdatud ja meelitas mesilasi ligi) ning kõndima laval, mille äärtes olid leegid ja käes tulekindlad kindad, mille peal mögin, mis tuli lavale astudes tõrvikust põlema panna. Jajah, põlevate peopesadega põleval laval. Neil on ilmselt mingi reegel, et iga jumala osa peab olema midagi sellist, mille peale hirmust püksi k*sta.

Aga nojah, mis mina ka tean. Küllap modellimaailm ongi tegelikult selline ja mina lihtsalt puruloll. Ja ilmselgelt peaks ma siin vingumise asemel lihtsalt vaatamise lõpetama 😛 Aga seda hooaega ei saa ometi enam pooleli jätta!

Minu absoluutne lemmik on Hannah, ta on lihtsalt nii võrratult armas ja ilus, tal läheb siiani õnneks hästi. Teine lemmik on plus size Kasia, ta on väga lahe ja tal läheb ka üsna hästi. Ja üks oli ikka KOHUTAVALT jubeda välimusega, aga õnneks läks üsna kiirelt välja.

Tyra minevat Abikaasa sõnul iga hooajaga üha pandavamaks 😀 See tukk sobib talle hästi.

Niuks

CIMG3273

Abikaasa vanaema kinkis Plikale sünnipäevaks nõude komplekti, mis oli absoluutselt kõige lahedam ja vajalikum kink, ms ma oleks osanud välja mõelda. Olime siis just omaette kolimas ja olin isegi korduvalt mõelnud, et Plikale oleks oma nõusid vaja.

Hiljuti pillas/viskas Plika oma tassi pärast vannitoas hammaste pesemist ja vee joomist vanni puruks. Ma olin tema peale kuri… Eelkõige sellepärast, et ma olin nii õnnetu.

Täna nõusid restilt ära korjates libises taldrik mul käest ja kukkus neljaks tükiks (pildi pealt pole nähagi, see suurem osa on ka kaheks, panin need lihtsalt kokku). Ja mina jälle nii kohutavalt õnnetu.

Oleks mingi pisike kild kuskilt äärest, siis ehk liimiks, aga mõlemad läksid ikka põhjalikult.

Ma armastasin neid nõusid, tõsiselt. Need olid mõnusa suurusega ja nägid nii lahedad välja. Ema sai sealt Riia mnt kodukaupade poest, kust see komplekt ostetud oli, Plikale teise sama kujuga tassi, millel on ahv peal – vähemalt saab mugavalt juua ja Plika on igati rahul. Aga nüüd siis see taldrik ka veel… Ja lehm oli ikkagi kõige ägedam.

On mingi lootus, et neid komplekte tuleb järgmisel kuul juurde. Samuti olla neid Selveris nähtud – polegi vaadanud, pean uurima. Ainult tassi pärast ei viitsinud, aga taldrik ka…. Niuks! Miks me peame küll sellised kobakäpad olema…

Niuks

Meil on hea meel lugeda, et Icepeak toodete seast on sulle antud püksid silma jäänud. Peame sulle aga kahjuks teatama, et antud mudelit tellis ainult Rademar ning kui need püksid on Rademaris otsas, siis neid Eestis enam ei ole. Ka Icepeak laos on need otsa saanud.

Sinna läks mu viimne lootus. Ei olnud need püksid siis mulle mõeldud! Järelikult tulevad veel paremad. Ainult et pärast nii ägeda roosa mustri nägemist on mul küll raskusi tavalise mustaga leppimisega. Huvitav, kas oleks võimalik suusapükse õmmelda lasta…

Leidsin ideaalsed suusapüksid

…kellegi teise jalas 🙁

Ootasin täna pangaautomaadi järjekorras ja minu ees oleval neiul olid superilusad suusapüksid – sellise mustriga, mis ideaalselt minu jope ja mütsiga sobiks. Suured mustad ja fuksiaroosad ruudud, lisaks valgeid triipe… Raske seletada ja netist pilti ei leidnud, aga mulle nii kohutavalt meeldisid. Ma muidugi ütlesin seda talle ka – sain teada, et ostis Sportlandist või kusagilt 😀

Ma siis läksin ja küsisin Sportlandist, neile ei tulnud tuttav ette. Aga Rademaris tunti need püksid mu kirjelduse peale ära küll – olevat Icepeaki omad. Ainus häda, et mõlemas poes olid juba otsas. Ja uuel hooajal tulevad juba uued mustrid.

Ma tean küll, et need püksid oleks mulle raudselt lühikesed olnud, aga nii ideaalse välimuse puhul ma oleks tõesti üritanud mingi nipiga püksid lasta pikemaks teha. Kas all tagasikeeratud ääre arvelt või kasvõi musta jupi otsa pannud – küll oleks õmblejaga midagi välja mõelnud.

Aga vot, kui poest otsas on, siis pole küll midagi teha. Mõtlen, kas peaks hakkama teiste linnade Rademare läbi helistama või ma ei tea… No nii väga tahaks neid pükse!

Masendav.

Lisaks käisin endale kalendermärkmikku ostmas ja kõige imelisemalt ilusamate kaantega (leherohelised ja sisse pressitud lehemustriga) maksis ca €10. No ei raatsinud, ostsin tavalisema – türkiissinise, €3.20. See on kah ilus, aga roheline oli veel kaks korda ägedam. Kuna aga raha vähe, siis ei hakanud otse loomulikult raiskama.

Ma ikka mõtlen, mis nipiga oleks võimalik neid pükse proovida. Kas äkki kuskil poes müüakse veel Icepeaki? Või kuskil mujal Rademarides või…

Oeh.

See vastik staatiline elekter

Oskab keegi nõu anda, kuidas selle osakaalu oma elus vähendada?

Ma kasutan pesuloputusvahendit, aga sellest pole mu meelest eriti tolku. Talveperioodil saan kogu aeg igalt poolt särtsu. Hommikumantel, fliispleedid ja kõik muu taoline on eriti hullud. Samas on fliis nii pehme, mõnus ja soe… Mis oleks alternatiiv?

Villane pleed tekitab samamoodi elektrit. Igasugused mütsid, olenemata materjalist, niisama juuste peale tõmmatud jope kapuuts… Pole midagi vastikumat, kui elektrit täis juuksed! Kunagi kasutasin Oriflame’i juustesse jäetavat palsamit, mis esimesel päeval veidi aitas… Aga mitte rohkem. Kui keegi kinnitaks mulle, et on olemas mõni ökopoe palsam/šampoon, millest tolku on, ma kohe kasutaks.

Praegu lihtsalt praksun ja turtsun 😀

Scroll to Top