Ma olen kade, tõepoolest
Üritan meelde tuletada, kas mulle on kunagi ligilähedaseltki midagi nii ägedat kingitud, aga mitte ei tule pähe. Eks ma ole oma elu jooksul kuhjaga toredaid kinke saanud, aga sellist… Njah. Ma olen paraku see tüüp, kes teistele ekstrahullumeelseid ideid välja mõtleb ja üllatusi korraldab, mitte see, KELLELE korraldatakse.
Lugu ma muidugi kuulnud pole (irooniline on see, et kui mulle oleks vähemalgi määral kohale jõudnud, et eilsel peol, mida Antti isegi korra mainis, Daki sünnipäeva tähistati või sosistatud, et selline asi juhtuma hakkab, oleksime vabalt saanud minna – lapsehoidja oli ju olemas), aga juba Piia kujundusest aimab nii mõndagi 🙂
Kuna ma olen hetkel tänu eelmises postituses mainitule siiski natukene kibestunud tujus, oleks mul kingituste kui selliste teemal teatud kontekstis kohe rohkem ütlemist, aga ma hoian ennast parem tagasi, sest homme kahetseksin, nii palju ma end tunnen küll.
Ja ei tasu parem mainidagi seda, et saan ise ühe kuu ja ühe nädala pärast 25 ning mu senine plaan lasta kõigil soovijatel väiksemate seltskondade kaupa neile sobival õhtul läbi käia, et vaikselt tähistada ja kooki-kohvi pakkuda – plaan, mis mulle lõpuks täitsa meeldima hakkas ja lapsele mõeldes kindlasti kõige parem on – tundub järsku kuidagi nii igav ja mõttetu ja kahvatu.
Praeguses olukorras ja viimati mainitud teema jätkuna oleks kohane emotseda veel teemal “mina ja mu üle Eesti laiali pillutud sõprusringkond, kes ei ole elu seeski üksteist nii hästi tundnud, et midagi sellist oleks üldse võimalik korraldada”, aga no… Kahetseksin homme sedagi, ma ju armastan oma sõpru, nemad pole milleski süüdi.
Ega’s midagi, olen juba pikemat aega üldise elu ja kõige juhtunu pärast nii naeruväärselt optimistlik ja tänulik ja õnnelik olnud, et võin endale ühe hilisõhtuse emotsemise lubada küll.
Küllap homme kõik jälle korda saab.