virin/urin

Oh imede imet

vorstivõileivadEnne, kui ma unustan – pilt vorstivõileibadest siis lõpuks 😉 Vene poes oli tõepoolest suitsuvorsti! Ja Mehe ema pakk peaks ka varsti kohale jõudma, siis saab Eesti leiba… Ja Eesti vorsti 😛

Naabri wifi otsustas siis lõpuks tagasi tulla. Ei oska küll ennustada, kas pikemaks ajaks või lihtsalt mingi ajutine tuju. Eks ole näha…

Rahvasuu räägib, et raseduse esimese trimestri ajal pidavat hommikuti süda paha olema, aga minul on hommikud ainus aeg, kus mul EI OLE süda paha. Noh, nädala sees ma olen tööl ja seal pole eriti aega mõelda oma seisundile, pole ka eriti viga. Aga niipea, kui koju jõuan, hakkab sees keerama.

Nädalavahetuse hommikud on päeva kõige parem aeg – saab rahus kaisus välja magada ja nautida siis paari tundi, kus pole vaja midagi teha ja kus veel sees ei keera. Mida rohkem päeva poole, seda rohkem keerama hakkab. Ja nii kuni magama minekuni. Tüütu! Igasuguse teotahte võtab ära, lösutan lihtsalt voodis ja vahin arvutis või loen. Või unelen.

Kümnes nädal jookseb, kaheteistkümnendaks pidavat üle minema. Parem oleks! Mul juba täitsa kõrini…

Ma mõtlen, kas on mingi võimalus, et mu iiveldus on hoopis selles näruses korteris elamise süü – siin ikka hallitab mitmes kohas. Magada ka korralikult ei saa, ärkan öö jooksul stabiilselt vähemalt kaks korda üles – tavaliselt kolme ja kuue paiku. No muidugi WC-s käimise vajadus on ka suurenenud, äkki sellest. Aga ma näen veel suuremal hulgal jaburaid unenägusid. Ja olen igal hommikul nii väsinud, ehkki kaheksa tundi saab tavaliselt täis. Võib-olla on voodi vales kohas. Teaks kedagi, kes tuleks ja pendeldaks…

Oeh. Mis WC-s käimisesse puutub, siis kas keegi seletaks teaduslikult ära, mis kurat nii palju pissi tekitab? Mul pole ju veel suurt kõhtu ega midagi, mis pidevalt põiele suruks… Aga täna öösel käisin suisa neli korda, vahepeal ei joonud ega midagi. Ja tuli nii mis lahises.

Okei, ma muutun juba rõvedaks, parem lõpetan. Lihtsalt arusaamatu on see asi mu jaoks…

PS. Mees keedab pool päeva seljankat. Ma täitsa huviga ootan, mis sellest välja tuleb 😛

Sain kirja

…aga mitte mõne kauaoodatud sünnipäevakaardi, vaid hoopis King’s College Hospitalist, kuhu mind raseduse asjus edasi suunati.

Esimene ultraheli on neljapäeval, 17. aprillil, kell 17.40. Ehk siis 12+1 (12 nädalat ja üks päev).

Infolehest lugesin muuseas seda, et 3% naistel avastatakse selles UH-s surnud loode, 2% mitmikud, 1% tõsisem puue. Ehk siis mul on suurem võimalus lapsest ilma jääda kui kaksikud saada. Aga puudega lapse saamise tõenäosus on selle eest väiksem. Halleluuja!

Ja ma ei saa need kolm nädalat teha mitte midagi muud, kui ARVATA ja loota, et kõik on korras. Eestis oleks ma juba arsti juures ära käinud ja esimese UH ära teinud ja ma teaks vähemalt praegu, et kõik on korras, mis siis, et paljutki võib veel juhtuda. Nii nõme on pöidlaid keerutada ja mõelda, mis kõik olla võib, kui on 3% tõenäosus, et midagi äkki polegi.

Ja kõik need ingliskeelsed meditsiiniterminid, millest osasid kuuleksin ilmselt eesti keeleski esimest korda…

Jah, ma olen torssis praegu. Tahaks Eestis rase olla ja sünnitada. Saaks vähemalt väikse riigi inimlikumat vahetumat kohtlemist, arsti jutust aru ja musta leiba süüa.

Aga mis seal ikka. Ootame siis 17. aprilli…

Kui see oligi Orkuti idee cheerful letterist, siis… Khm.

Today’s fortune

A cheerful letter or message is on its way to you.

Kas Orkut vihjab sellele, et mul on lootust Pipsi ja Vaska sünnipäevakaardid siiski lõpuks kätte saada? Kaidi kõige varem esmaspäeval postitatud ja kõige valema aadressiversiooniga kaart jõudis kohale sama nädala neljapäeval, ema suurel reedel postitatud enam-vähem õige aadressiga kaart jõudis kohale järgmise nädala teisipäeval ehk esimesel päeval pärast neli päeva kestnud bank holiday weekendi, mil post ei liikunud. Nende näidete põhjal hakkan ma ülejäänud korrespondentsi osas juba vaikselt lootust kaotama.

Aga no Orkut ju teab. Kõige paremini!

Kiire update

Tööd ei saanud. KRT!

See aadress, mis meile algul anti, oli ikka täitsa vale – peale postikoodi lõpu ka maja number, mille lõpus pole mingit tähte ning korteritel, nagu täna välja tuli, pole mitte numbrid vaid tähed… Hea uudis on aga see, et kõige esimese ja kõige valema aadressi peale saadetud kaart jõudis täiesti kohale. Aitäh Kaidile 😀 Sest noh, kuna vastava tähega maja pole olemas, tulevad kõik kirjad nagunii sama numbriga majale ning kogu post visatakse välisukse pilust sisse, kus kõigi korteri elanikud siis seda ise sorteerima peavad.

Omanik pidi täna kolmandat õhtut järjest läbi tulema, aga siiani pole tast mingit haisu. Pesumasin ei tööta, dušš mööndustega. Mul on homsest alates neli vaba päeva, raha pole üldse, netti korteris pole ja… Ahjaa, sünnipäev ju ka veel. Ja muud asjad. Tore, kas pole.

Ma täna rohkem ei kirjutagi…

Oi, ma olen ikka pätt

Istun siin meie all tsurkade internetiputkas. Üllatavalt normaalne on! MSN on olemas, klaver on suht okei ja üldse täitsa inimese tunne. Pätt olen aga sellepärast, et lisasin language barile eesti keele ja saan nüüd isegi normaalse inimese kombel kirjutada.

Lahke naabri wifi nimelt ei ilmutanud endast täna mingeid elumärke, aga netti oli vaja.

Esiteks tähtis teadaanne: eile Orkutisse kirja pandud aadress oli vale! Värdjas kinnisvarafirma andis meile vale postikoodi, aga siinmaal on postikood jube oluline asjapulk, milleta ei pruugi kiri kohalegi jõuda, sest ühenimelisi tänavaid on palju. Tegelikult ma juba kontrollisin, seda tänavat on ainult üks terve Londoni peale… Ühesõnaga õige postikood on nüüd Orkutis kirjas. Ühtlasi tekkis küsimus, kas maja numbri lõpus ikka on a või mitte, sest ükski andmebaas seda ei tunnista… Võimalik, et seda a-d lihtsalt pole lõpus. Aga kui ka pole, peaks korrespondents ikkagi meie majja toodama. Uhh, milline segadus.

Muudest uudistest nii palju, et mu kallis ülemus teatas mulle täna hommikul, et aprillist alates meil enam hommikusöögipause pole ning et oma ninarõngast ma homsest alates enam ka kanda ei või. Mingu p*rse, tegelikult ka.

AGA! Mul on homme varahommikul töövestlus selles ägedas kohas, mida teile eelmises postituses mainisin ning ma päriselt ka kavatsen selle saada. Sest mul on lõplikult kõrini praegusest.

Mh, okei, praegu polegi vist rohkem miskit kirjutada, tegin teile eile paar pilti mu uue toa sinisest diivanist ja ägedast uuest lambikuplist, aga neid siit arvutist ju lisada ei saa, peate kannatama.

Tubade vaheseinad on meil muide papist, kui kõrvaltoas räägitakse, siis on täiesti selgelt kosta. Grr. Ilmselt kolime sama agentuuri kaudu kolme kuu pärast lihtsalt teise kohta. Nii on seaduslik.

Kui lahke naabri wifi igaveseks kadunud on, tulen ilmselt igal õhtul tunnikeseks siia tsurkade putkasse istuma, sest ma ju võin kulutada naela netis istumiseks, kui ma saan normaalses MSNis olla, eesti tähtedega kirjutada ja muud lõbusat. Ja see koht on sõna otseses mõttes meil üle ukse astuda.

Kuulmiseni!

Scroll to Top