virin/urin

Minu tänane menüü

Hommikusöök: kaks röstsaia juustu-sibula võileivakattega ning klaas kirsimahla
Lõunasöök: kaks röstsaia juustu-sibula võileivakatte ja kurgiga, kaks saia vaarikamoosiga ning kaks tassi piima
Õhtusöök: kaks röstsaia juustu-sibula võileivakattega ja klaas kirsimahla

Kergeks ooteks vahele aeg-ajalt veidi maasika-banaani smuutit (liitrist on vast nii veerand alles) ja/või viinamarju.

Külmkapis on natuke seeni (mida peaks praadima) ja arbuusi (mida peaks lahti lõikama) – neid ei viitsinud ometigi näppida.

Loe: Tikril on vaba päev ja ta on üksi kodus.

TAHAN MEEST TAGASI!

Vat nii kerge ongi sõltuvusse jääda. Demit!

Tõe huvides peab vist ära mainima, et ega ma temast ainult söögitegemise eesmärgil nüüd ka puudust ei tunne… 😛

Grrr

Ma suisa tunnen, kuidas minuga praegu manipuleeritakse. Ma ilmselgelt ei hakka sellest siin detailselt kirjutama, see oleks teiste eraelusse sekkumine. Aga mind segatakse sellesse minu tahtest hoolimata aktiivselt ja hetkel pole mul võimalik ignoreerida, kui ma ei taha just midagi kõrvaklappidega kuulama hakata ja see oleks esiteks liiga ilmne ja teiseks… Ma lihtsalt ei viitsi. Nii ma olen siis täiesti sihilikult täiesti tahtmatult pealtkuulajaks telefonikõnele, mis pole üldse minu asi ja mida võiks vabalt teises toas pidada.

Kurat küll.

Teie jah!

MINGE KÕIK TÄIEGA P*ERSE!

Ma tunnen ennast nagu metsloom puuris.

Ängistus.
Frustratsioon.
Meeleheide.

(Ja ausalt, kui ma siia täna õhtul VEEL midagi kirjutan, siis ma maksan kõigile oma blogi lugejatele ühe naela. Või midagi)

Ja noh, kui juba küsimiseks läks

Taustaks võin seletada, et olen öösel vaid neli tundi maganud. Et bussis teel töölt koju tabas mind meeletu väsimusehoog ja uni. Mõtlesin koju minna ja paar tunnikest magada, aga kõigepealt oli vaja korra netti minna ja siis tekkis tahtmine MSNis rääkida. Kohe selline põhjalik tahtmine.

Mis tähendab seda, et neli tundi hiljem olen ma ikka veel arvuti taga. Väga paljude kallitega olen saanud rääkida. Nii kümne inimesega vist isegi, mitmetega neist pole vist juba kuid suhelnud.

Aga ma olen endiselt surmväsinud. Väsinud nagu loom. Ja mul on juba pikemat aega nälg, aga süüa ei ole. See tähendab, on suuremal hulgal jogurtit (ma kaks topsi pistsin vahepeal kinni ka), aga tahaks midagi… Toekamat. Pood on kahe minuti kaugusel, aga ma ei viitsiks sinna ka surma ähvardusel minna. Keedaks või makarone, aga piim on ka otsas.

Letargia ja meeletu nälg, millest peaaegu et süda paha on, see pole just eriti hea kombinatsioon. Aga ma ei viitsi kummagi vastu midagi ette võtta, sest ma olen muude asjade pärast häiritud.

Küsimus ise oli tegelikult see, et… Kas ma peaks tundma ennast halva ja hoolimatu inimesena, kui ma ei tunne peaaegu kunagi vajadust oma ema või õega rääkida? Noh, päriselt rääkida, nagu telefonis või nii. Ärge saage must valesti aru, mul on s*taks äge perekond. Noh, rohkem mul seda eriti polegi, kui ema ja õde (isa ja kõik vanavanemad on surnud) ja ma saan nendega hullult hästi läbi. Aga ma ei ole sellist tüüpi, kellel oleks välismaal meeletu koduigatsus või kes tunneks pidevat vajadust rääkida. Vahel harva MSNis käib küll. Ma ju tean, et nad on olemas ja kui vaja, siis ma saan nendega alati suhelda. Sellest teadmisest mulle enamasti piisab.

Aga lihtsalt kui ma vaatan ümberringi, siis kõik hullult suhtlevad oma perekondadega. Või mitte hullult, aga noh. Rohkem kui mina. Kohati palju rohkem.

Ah, mida iganes.

Ma vist eriti ei räägi enam arukat juttu.

Soiume M-iga MSNis teemal elu on s*tt ja jõudsime järeldusele, et:

a) olukord paneb rõvedalt sõimama
b) ilma iroonia ja sarkasmita oleks me ammu surnud
c) hirmsasti tahaks lõhkuda ja laamendada ja hiljem külmalt teatada, et mul on jumala pohhui
d) aga see viimane ei õnnestu kunagi, sest esiteks me ei lõhu ega laamenda (lihtsalt ropendame) ja teiseks me ei oska suuremat teeselda, et meil on pohhui, kui tegelikult ei ole

Hämmastav, kui ühtemoodi me ikka mõtleme.

Aga nüüd ma ikka vist jään vait ja katsun täna enam rohkem mitte kirjutada.

over & out

Scroll to Top