virin/urin

Välja mõtlesin!

Mida teile veel kirjutada 😉

Esiteks. Limewire. See on faking düsfunktsionaalne proge! Mu meelest on seda alati hullult kiidetud, aga ma tõesti ei saa aru, miks. paar aastat tagasi üritasin seda kasutada. Tõmbasin umbes viis filmi. KÕIK olid valed! À la filmi (st faili) nimi on… Ütleme Charlie inglid. Ja film ise on hoopis nt Kuidas grinch varastas jõulud. Absurd!

Ma siis paar päeva tagasi mõtlesin, et katsetan taas korra, sest seni kasutasin ainult uTorrentit ja seal mind huvitavat filmi ei olnud. Seekord sain isegi õige filmi… Ainult et… POOLE sellest. Ja kuskilt ei lugenud välja, et CD 1 of 2 vms, nagu normaalselt võiks kirjas olla. Proovisin teist filmi tõmmata, nimi ja film klappisid, aga oli taas ainult pool filmist ning sellel polnud häält. Ja kõik need failinimed on seal sama düsfunktsionaalsed, nii et ma ei oska välja lugeda, kust ma esimese poole saada võiks. Trots tekib juba ausalt öelda. Lasen vist selle proge jälle maha. Mingit… Bittorrentit peaks proovima. Kunagi. Kui viitsin.

Teiseks. Windows Media Player! Raisk, kui rõvedalt düsfunktsionaalne. Suisa öökima ajab. Ma üldiselt ignoreerin seda. Aga kuna mu mp3-mängija peale ei saa muud moodi faile panna, siis ma olen sunnitud juurdlema, kuidas kuradi päralt saab teha playliste. Ma vähemalt ARVAN, et kui ma teen playlisti ja konverdin selle oma mängijasse, siis see funktsioneerib seal kui kaust. Sest niisama kausta ei saa ma ju arvutist valida, et seda mängijasse konvertida. Ainult üksikuid faile. Ja ma ei oska seal kuradi Media Playeris playlisti teha. Proovisin… Pean kuskilt media libraryst midagi valima. Seal näitab ilmselt seda muusikat, mis mul arvutis olemas on. Aga kummaliselt. TRA! Vastik mängija. Ei tasu ikka välimuse järgi asju osta. Või noh. Ma tõesti ei osanud ettegi kujutada sellist asja. P*sk.

Keegi võiks tulla ja mind koolitada. Tegelikult äkki aitaks juhendi lugemine. Mängijal on see olemas küll. Aga ma ei viitsi.

Kolmandaks. BSplayer. Seda ma armastan. Aga nüüd on nii, et mingi uus versioon on vist s*tta täis ja norm versioon maksab. Ma täpselt ei mäleta, see oli ammu, kui teemat uurisin. Igatahes oleks mul vaja seda… Parooli, noh… Et Prod kasutada. Aga ma olen blond ja ei oska netist otsida. Tean küll, et kõike saab. Või siis oleks vaja mingi veits vanema versiooni (mis pole veel s*tta täis) installifaili. Ma septembris küsisin erinevatelt inimestelt, kellelgi polnud. Googeldada üritasin ka, ei leidnud. Lõpuks kellegi abiga leidsin mingi koha, kus on igasuguste progede vanemad versioonid, aga see töötab düsfunktsionaalselt. Ehk siis nii, et mul on ikoon desktopil ja kui ma selle lahti teen, siis saan valida, et open file… Ja vaadata asju. Aga parema hiireklõpsuga failil ja open with… Ta lihtsalt ei näita, et mul selline proge üldse olemas oleks. Kui te nüüd saite aru, mis ma mõtlen. Aga mulle meeldiks, kui kõik videofailid topeltklikist BSplayeris avaneks, mitte et ma pean selle enne lahti tegema ja sealtkaudu… Praegu on mu videofailide vaikimisi näitajaks… Windows Media Player. Võeh!

Ma vihastan…

…igasuguste asjade peale. Ja siis mul on kergendus, et ma olen masendusele vahelduseks vihane. See tundub nii… Eluterve.

Miks kuradi pärast tundub poes käimata jätmine alati nii hea mõte olevat? Istun siin jälle, kõht tühi, MAKARONE ka enam pole. Tegelikult on saia ja juustu veel nii palju, et peaks täna õhtuks natuke jätkuma ja homme hommikuks ka veel… Kui järele mõelda, siis nii vara tõustes mul nagunii isu pole, võiks kõik täna ära süüa. Homme saab nagunii kooki.

Ainus häda on, et ma ei taha kuradi juustusaia. Midagi… Head tahaks. Aga poodi ei viitsinud ju minna. Tramaivõi.

Et noh. Kui see teid lohutab, siis ma ärritan ennast täiega. Mind ärritab hirmsasti, et mul on pidevalt paha tuju ja et ma pidevalt vingun.

Hmm, seda juttu ma olen ka vist varem juba kirjutanud. Korduvalt.

Täitsa lõpp. Peaks vist blogi kirjutamise maha jätma, ma hakkan ennast kordama. Aga ei saa. Nii hea on siia vinguma tulla, kui on igav ja külm ja nälg ja paha tuju. Sõltuvus, ma ütleks.

Kaks ja pool tundi. Või siis seitse päeva. Kuidas iganes soovite.

Ma ei suuda otsustada, mida edasi teha. Jama küll.

Katk ja ikaldus

(Inspireerituna Oopi MSNi nimest)

Tuju on taaskord s*tt, mis s*tt ja ikka nendelsamadel vanadel äraleierdatud põhjustel, millest ma olen nii palju rääkinud, et eriti nagu ei ole mõtet enam detailidesse laskuda. Ilm, Lepp ja Lepp. Töö ja eraelu. Einoh, rangelt võttes ei saa kedagi süüdistada selles, et…

Ah, las olla.

Ja siis veel muidugi põhjused, millest siia üldse kirjutada ei saa.

Kuradi kurat, ma ütlen.

Saite palju targemaks, ah?

London… Ma ei suuda ära oodata.

Aga seni aitaks päike ka, ma arvan. Ja muud ilusad asjad. Ootan kannatamatult. Ma vihkan seda, kui mul s*tt tuju on.

Kena on

Ruuteri toitejuhtme saagast siis. Tulin just Oomipoest ja olen tige kui herilane.

Selline on mu juhe olnud viimased… kuud? (ma pole päris kindel, millal ta nii rängalt kannatada sai)

Nagu ma teada sain, ei oleks tohtinud seda üldse kasutada, tuleohtlik ja nii edasi. Kusjuures ma olen ise nii blond, et selle peale üldse ei mõelnud. Muretsesin ainult sellepärast, kui kaua see veel töötab.

Aga uus juhe maksis 425 kr 😛 Nagu päriselt. Ma maksin selle näruse ruuteri eest ainult 500 kr! Okei, täishind on tal kindlasti tunduvalt rohkem. Aga siiski.

Oomipoe müüja sõnul ma sellist jubinat Eestist ilmselt kuskilt odavamalt saanud poleks. Mina ei tea. Mina olen sellistes asjades blond. Usaldasin teda.

Aga jubetige olen ikkagi.

Nii tige olin, et ostsin Coffee In-ist lattet ja unustasin kaardile templi võtta. Need kuradi tibid võiks vaevuda KÜSIMA, kas kaart on olemas.

P*rsse.

Kui nüüd keegi tuleb mu juurde jutuga, et ma oleks sellesama asja kuskilt odavamalt saanud, siis saab ta mu käest peksa.

Tänan tähelepanu eest.

(Igatahes on tervislikum olla tige, kui masenduses, eks. Et ei saa vist väga kurta)

Oleks vist pidanud greipi ostma

(mandariinide asemel)

Ma väsin viimasel ajal õhtuti jube kiiresti ära. Kell on üksteist ja mul on surmauni. See pole ju normaalne!

Oleks ilus, kui ma jõuaks koristada – nii julgeks äkki kedagi külla ka kutsuda.

Äkki homme hommikul. Ma võin vähemalt üritada. Võin rahus kasvõi kaks tundi kella kinni taguda, sest Annika tuleb alles neljapäeva õhtul 😛

Oomipoodi pean minema. Millal küll?

Muuseas jõuti minu blogini otsingutega: paljas tibi, tüdruk sponsorit

Khm!

Scroll to Top