March 2012

Ehtne naine

Et toa segi keeramisele efektne punkt panna, suutis Plika lahti tõmmata ka nood mõlemad hiiglama laiad sahtlid, kus ma laste kingi hoian. Kõike, mis jalga mahtus, sai ilmselt ka proovitud 😀

Lastetuba taas avatud!

Umbes poolteist kuud tagasi panime lastetoa ajutiselt kinni, sest ilmad läksid külmaks ja elektriarve oleks veel röögatumaks paisunud, kui viimased kuud olnud oli.

Juba pikemat aega olen mõelnud, kuidas tahaks lapsed juba oma tuppa tagasi kolida, aga aega selleks õieti polnud, ilmad kõikusid ka üles-alla. No nüüd kauplesin emalt välja päevase lastehoiu, et siis kodus suurpuhastust teha. Mis reaalsuses tähendas seda, et me jõudsimegi kogu külmaperioodi jooksul ladustatud kraami toast välja vedada, kõik ära puhastada ja mänguasjad-riided-voodid taas lastetuppa sättida.

Oh, kui hea on! Meil on jälle rohkem ruumi elada, lastel on oma tuba!

Lapsed olid vaimustuses ja ei teadnud, millega kõigepealt mängida. Plika käis mööda tuba ringi ja kilkas: oi, näe, SEE on KA siin! Poiss jooksis lihtsalt ühest kohast teise ja näppis kõike. Kui ma nad mõneks ajaks kahekesi jätsin ja hiljem tagasi tulin, oli kõik muidugi juba pea peale keeratud. No peaasi, et lapsed rahul on, eks õhtul enne magamaminekut koristame koos ära 🙂

Näpud mullas, lapsed poris, aiahooaeg avatud

Õue- ja liivakastihooaeg sai meil teatavasti juba mõnda aega tagasi avatud, aga seoses kevade jõulise pealetungiga sain ka mina täna käe valgeks näpud mullaseks.

Ja et ennast ikka postitusest postitusse korrata, siis ma absoluutselt JUMALDAN kevadet, mu teotahe ja ind kasvavad võrdeliselt päikesepaistega, ma tahan jälle õues olla, ma tahan jälle pildistada… Võrratu tunne!

Alustuseks tuli uuesti pildistada rõõmustavalt kiiresti vähenevat lund:

Siis uusi märke tärkavast elust:

Siis oli vaja natuke kuivanud kraami kokku korjata:

Ja lõpetuseks porised lapsed üle vaadata:

Scroll to Top