Käisin just piilumas, mida kinos näidatakse. Ei olnud miskit põnevat, seega uurisin tulevate filmide kohta. No ja siis vaatasin ära halli varjundite treileri. Ja jäin mõttesse.
Olles ennast läbi närinud peaaegu kahest raamatust (ja ükskord ma selle trioloogia ära lõpetan, sest ma ju tahan teada saada, mis kogu selle jama taga oli ja mis sorti happy ending välja mõeldi… ma lihtsalt tüdinesin ära vahepeal ja ootan vastavat tuju) – ma lihtsalt reaalselt ei kujuta ette, KUIDAS nad kõik selle porno ära mahutavad USUTAVALT filmi, mida näidatakse suurel ekraanil, ilma et selle raamatu IDEE kaduma läheks 😀 Ja kuidas nad selle sisemise jumalanna teema filmis lahendanud on 😀 Kahtlustan, et tema roll on lihtsalt välja jäetud, aga kurat teab muidugi.
No ja aitaks äkki kaasa, kui see mees oleks mu meelest seks, aga no ei ole… Sihuke poisikese tüüpi paistab, mitte kuidagi domineeriv, ja seda muljet ei paranda ükski fancy ülikond. Aga võib-olla ta on väga seks ja viga on minus. Lihtsalt see treiler ei tundu kuidagimoodi erutav, pigem piinlik. Aga jällegi, vabalt võib asi olla minus.
Sportlikust huvist vaatan kindlasti filmi mingi hetk ära 😛 Aga enne oleks vist kohane raamatud ära lõpetada. Oot, nad ju peavad siis KOLM raamatutäit porri ühte filmi mahutama… Samas, kuna ilmselgelt nad peavad seda ikkagi kõvasti tsenseerima ja muud tegevust peale seksi seal ju eriti polegi, siis peaks kenasti hakkama saama.
Oh jah.
EDIT: Aga ei, olukord pole sugugi nii lootusetu, ma leidsin päris mitu filmi vaatamiseks. Kas just kinos… Ehkki kui meie rahaline seis peaks nüüd tsipa paremaks muutuma, nagu tundub, siis võiks isegi korra kuus kinos käia 😀 Aga näiteks Still Alice, Focus ja siis muidugi Shaun the Sheep – jumal tänatud, et on üks lastefilm, mis mulle ka meeldib 😀 Lapsed on juba ammu tahtnud kinno minna, nüüd siis lõpuks võib.
Ja ooh, Bond ajab mind lihtsalt niiii kihevile. Uue filmi kohta on veel nii vähe infot, aga see vähenegi… Ma jään igaveseks Bondi fänniks, miskit pole parata. Ja näe, aega võttis, aga asja sai – praeguseks ma arvan juba küll, et Daniel Craig on seks. Isegi rinnakarvade puudumine ei häiri 😀
Ainult et SEKSI on viimastest Bondi filmidest kõvasti puudu. Ma ei ütle, et ta nüüd nii meeletult ringi tõmbama peaks, nagu esimestes filmides, aga mulle siiski meeldib, kui on special leading lady, kes püsib filmi lõpuni elus… Mitte mingid suvakad, kellega ehk paremal juhul korra kähkukas tehakse (või teise äärmusena armutakse) ja siis maha lastakse. No ma olen romantik, eks 😛
Ma nüüd vaatasin ära kõik, mis Spectre kohta avalik on ja kui ma nüüd õigesti aru sain, siis see maadleja on peamine kurikael ja blond on “hea” Bond girl? Ok, tundub päris hea, sest see teine tumedapäine tšikk heaks küll ei oleks sobinud. Ja pervo kurikael rikub mu meelest filmi täitsa ära, no näiteks Skyfalli Silva ajas oma välimusega nutma ja Tomorrow Never Dies Elliot Carver oli ka kohutav kuivik… Aga see praegune, potentsiaali tundub olevat 😛 Uus Q ja Moneypenny on ka mõlemad nii seksid, ainult et uus M muidugi, võeh, ma ju armastasin Judi Denchi, ta oli niiiii cool. Arusaadav muidugi, et ta nüüd välja vahetati, vanus pole naljaasi… Ralph Fiennes on aga kõike muud kui seks. Mitte et kõik peaks tingimata seda olema… Aga tuleks ju kasuks 😀
Uus Bond esilinastub Plika sünnipäeval. Kuna just tema sünni tõttu jäi katki mu pikaajaline traditsioon uut Bondi kohe kõige esimesel õhtul kinno vaatama minna (no ei võinud veel ühe päeva oodata, eks), tundub ainult kohane seda nüüd seitse aastat hiljem tema sünnipäeval jätkata 😛