TV/sarjad

Ikka Bones

Seitse hooaega on vaadatud ja viimane käsil. Kuna nüüd on laps käes ja midagi nagu enam OODATA pole, ei viitsi ka enam tundide kaupa arvuti taga istuda, nii et kaheksas jääb ilmselt venima.

Mind nii kohutavalt häirib see, et kohe tuli laps. No jumal, ühes osas Booth KALLISTAB Brennanit voodis ja järgmise osa lõpus too juba teatab, et on rase. Et nagu… Oleks siis MIDAGIGI näidanud. Natuke actionit 😀 Lugesin intervjuud, mis midagi Bonesi teemal googeldades ette jäi, ei suuda enam leida, seega ei saa linkida – igatahes miski Bonesi tegija seal rääkis, et neil oli vaja midagi seksuaalse pinge asemele ja selleks siis laps. No andke aru, oleks tahtnud rahulikult nautida seda, et nad lõpuks ometi seksivad, eks. Pinget oleks jagunud küll. Mulle nii meeldis see, kuidas nad iga osa lõpus pubis jõid… Nüüd joovad kodus õhtusöögilauas veini. IGAV. Aga nojah, ega ma sellepärast vaatamata ei jäta 😛

Kas on veel keegi peale minu, keda häiris räige Toyota reklaamimine? Maris ütles, et tema ei ole üldse tähele pannud – no äkki on asi selles, et ma vaatasin järjest nii palju osi, igatahes mida edasi seda jaburam see tundus. Nats googeldades selgus, et on teisigi, keda häirib 🙂 Sain kinnitust ka selles suhtes, et Microsofti kraam, Bing ja näiteks MSNi videokõne oli ükskord, neile tehti samuti reklaami. Nii naljakas tundus see kõik. Aga no arusaadav, kui selle eest kõva raha makstakse. No iseparkivat autot tahaks endalegi. Mul poleks midagi selle vastu, kui auto külgboksi minu eest ära teeks 😀

Cami uus soeng ei ole üldse nii hea kui varasemad pikad juuksed. Mitte et kole oleks, aga enne oli parem. Tema kleidid on see-eest muidugi üle kõige, igas osas vaatamise rõõmu. Leidsin ühe blogi, mis spetsiaalselt tema riietele pühendatud ja tuhnisin sealt välja ühe kleidi, mis mulle eriti meeldis – see punane, krae on nii äge, peaks laskma endale midagi taolist õmmelda 😛 Pildid on kehvakesed ja ei anna kleidi ilu küll eriti edasi.

No ma ei saanud lihtsalt muudmoodi, kui pidin need random mõtted kirja panema, eks… Mitte et kedagi eriti huvitaks 🙂

Muusika on kah hea. Lõpus eriti:

Ja seda lõpulaulu otsides leidsin ühe teise, mis ka väga meeldib:

BONES!

Lubasin poolteist kuud tagasi, et kui krimi tuju tuleb, võtan Bonesi ette. Selleks, et ennast arvutist e-raamatute lugemisest võõrutada, tundus see just paras projekt olevat, nii et kaks nädalat ja kaks päeva tagasi alustasingi.

bones1

Hetkel on pooleli neljanda hooaja kaheksas osa. 16 päevaga olen ära vaadanud 65 osa. Sellest võite vist järeldada, kas meeldib. Ma olen täielikus sõltuvuses 🙂 Arvutasin, et see teeb keskmiselt kolm tundi päevas, aga noh – mõni päev rohkem, mõni päev vähem. Ikka kõik laste lõunaune ajad ja terved õhtud ja tihti pool ööd ka 😀

Kui kunagi Castle‘it vaatama hakkasin, siis rõõmustasin, et selleks ajaks, kui ma olemasolevad osad läbi sain, oli parasjagu käes neljanda hooaja lõpp ehk nad jõudsid omadega lõpuks ometi suhteni. Nojah, Bonesi puhul võin ennast halliks vaadata, enne kui nad kuskile jõuavad.

Ma ei saa miskit parata, ma lihtsalt nii väga naudin neid peategelaste suhteid sellistes sarjades 😀 Kõrvaltegelaste suhteid muidugi ka. Suhteliinid teevadki kogu selle värgi nii nauditavaks. Ja muidugi karakterid. Bonesis on nad ka kõik omamoodi väga ägedad.

bones2

David Boreanazi selle rolliga harjumine võttis veidi aega, sest enne oli ta minu mälus väga tugevalt kinni kui Angel. Aga Booth on ka väga äge – see tema kõneviis ja iseloom ja sokid 😀 Ja Brennan muidugi, sama äge. Ja kuidas nad omavahel vaidlevad ja… Võrratu.

Mulle väga meeldis esimese hooaja boss Daniel Goodman, nii et ma olin täitsa õnnetu, kui tema asemele Cam tuli. Aga nüüdseks olen muidugi temaga ka igati harjunud ja ta on sama mõnus. Zacki sarjast lahkumisest on siiani kahju – need vahelduvad praktikandid ajavad mind sama närvi kui House’i see hooaeg, kus ta endale uut tiimi valis. Sweetsi koha pealt pole suutnud ma veel arvamust välja kujundada – on ja ei ole ka. Usun, et aja jooksul hakkab rohkem meeldima. Ja Hodgins ning Angela on muidugi jumala ägedad.

fox_ 054

Kolmanda hooaja lõpp, Gormogoni saaga lahendus, oli minu jaoks ikka täiesti WHAT? No kohe mitte elu seeski ei oleks osanud aimata sellist asja.

Mitmed on öelnud, et siis, kui Booth ja Brennan lapse saavad, käib sari alla. No ma arusaadavatel põhjustel ootan, et nad selleni jõuaks, eks 😀 Samas mind häirib, et neil ei jõuagi mingit suhet olla, vaid umbes korra hüppavad voodisse ja siis kohe laps ja siis veel mingi totakas sarimõrvar, kes neile pidevalt keerab, nagu ma olen igasugu kokkuvõtete lugemisest aru saanud. See kõik käib mulle juba ette närvidele. Oleks, et saaks nautida suhte arenemist, on siis vaja kohe last ja sarimõrvarit 😀

Aga mis teha, on nagu on. Olen alles neljanda hooaja esimeses veerandis – suhteni on veel kõvasti aega. Noh, seniks on vähemalt küllaldaselt neid awww momente.

bones4

Igatahes jah – ma armastan seda sarja, täpselt sama palju kui Castle’it (no neil ongi muidugi väga palju sarnasusi, nagu näiteks siin on välja toodud). No ja muidugi Boreanaz… Mmm. Ma ei saa midagi parata, ta on nii pandav 😛 Ma olen keskkooliajast saati tema järgi vesistanud 😀 Castle pole mu meelest kohe üldse pandav, Beckett on vähemalt tõeline silmarõõm. Bonesis naudin ühtviisi mõlema peaosalise välimust, Boothi muidugi kõige rohkem 😛

Soovitan soojalt. Väga äge sari.

Hooaeg läbi

Lõpetasin just Castle’i värske osa, seega on kõik sarjad, mida jooksvalt vaatan, nüüd suvepuhkusel. White Collar lõppes juba ammu, Carrie Diaries kah tükk aega tagasi, hiljuti Hart of Dixie, eile Revenge, täna siis Castle.

Revenge’i teine hooaeg ei olnud nii hea kui esimene, aga lõpp jättis piisavalt huvitavad otsad lahti, uus hooaeg saab loodetavasti esimesele sarnasem.

Castle lõppes TÄPSELT nii, nagu ma arvasin 😀 Lugesin FB-s mitmete fännide üllatust, no minu meelest polnudki eriti muud valikut. No ja lahendus peaks ka olema etteaimatav, kuna uus hooaeg ju tuleb ning nad ei saa ometi tervet sarja ümber kirjutada. Mis seal ikka, ootan samamoodi põnevusega arenguid.

Suvise sarjahimu rahuldab Buffy the Vampire Slayer 🙂 See oli kunagi keskkooli ajal mu üks lemmikuid ning erinevalt toonasest teisest lemmikust Highlanderist, mis aastaid hiljem uuesti vaadates hirmigav tundus ning pärast esimest paari osa pooleli jäi, on Buffy endiselt nauditav. Esimene hooaeg polnudki nii hea, aga teine oli juba äge ja no sealt edasi… Praegu olen neljanda alguses, kokku on seitse. Paar esimese hooaja osa olid tuttavad, vahepeal tükk tühja maad, alates kolmandast jälle teadsin kõike… Siis vist hakkasin püsivalt vaatama. Loodetavasti väga pikalt ei vaadanud, sest praegused ülikooliosad pole üldse nii põnevad, liiga tuttavad tulevad ette.

85 osa on veel vaadata 😀 No ja põhimõtteliselt võiks ju siis ka Angeli ette võtta… Ma pole küll kindel, kas viitsin, eks see ole näha. Buffy on nii nauditav just nende karakterite pärast, see võrratu dialoog… Giles on mu lemmik 😀 Aga teised on ka kõik igaüks täitsa omamoodi ja väga mõnusad.

Kui krimi tuju peaks tulema, siis järgmine projekt on Bones – kaalusin enne selle ja NCSI vahel, aga kui sain teada, et David Boreanaz on Bonesi peaosaline, polnud enam kahtlust 😀 Muidugi saab olema veider vaadata teda ülikonnas ja päevavalgel, aga ega see pandavust ei vähenda, arvan ma.

Tegelikult on plaanis suvi võimalikult arvutivabalt veeta. Rohkelt värsket õhku ja asjalikku tegutsemist 😛 Aga no natuke hilisõhtust sarjavaatamist käib ju ikka asja juurde 🙂

Läheb põnevaks

Modellidel tuleb kohe varsti 20. hooaeg. Mõtlesingi, et huvitav, mis jabura uuenduse nad selleks puhuks välja mõtlevad. Täna läksin uurima, millal uus hooaeg ometi alustab (eelmisel aastal hakkas veebruari lõpus) ning avastasin, et seekord on võistlustules mitte ainult tüdrukud, vaid ka poisid. Noo, see on küll täitsa mõnus vaheldus.

Eh, ma Tyrat tegelikult ammu ÜLDSE ei kannata, nii õudselt võlts tundub, aga vaatamata jätta ka ei saa 😛

Vaatan, et UK ja Austraalia hooajad on olnud kord aastas ja suvel. Austraalias oli viimati 2011, ei tea, kas tuleb veel edaspidi ka, aga UK, ma usun, jätkab küll. Kanadas oli viimane 2009, Uus-Meremaal 2011 (aga see oli nii halb, et täitsa jube kohe).

Oleks, et Austraalia jätkaks, nad olid mu lemmikud. Briti versioon meeldis ka. Kanada ja Uus-Meremaa, not so much, ehkki kui uusi hooaegu tehtaks, vaataks vist ikka.

Hobi ja väikest viisi sõltuvus, ei saa üle ega ümber.

PS. Kui ma toda Kodutunnet vaatasin, siis mõtlesin kohe, et see tšikk on täiesti modellimaterjal. Miskit tarkust on mulle sellest suurest modellide vaatamisest külge jäänud kah 😀

Tõeline pühapäev

Meid oli täna Külli poole külla kutsutud – et ometi nende uus elamine üle vaadata ja pannkooke süüa. Kella 11 paiku hommikul me sinna läksime… Ja koju jõudsime õhtul peale seitset. SEE küll plaanis polnud 😀

Vanemad lapsed pääsesid täna lõunaunest, Poisi panin magama Külli poisi voodisse ja tema plika magas sealsamas kõrval suures voodis. Mingi aeg hiljem kuulsime toast hääli ja vaatama minnes nägime, et mõlemad olid kahekesi kardina taga akna peal ja kommenteerisid üksteisele väljas nähtut. Nii äge 😀

Üldse oli mõnus kõiksugustel teemadel lobiseda ja hiljem koos kokata – ütlemata hea ikka, et nad nüüd nii lähedal elavad. Järgmisel pühapäeval tulevad nemad meile külla 😛 Aga Külli ja lastega kohtume kindlasti nädala sees ka, neil pole praegu pesumasinat, nii et nüüd saavad nad meie pool pesu pesemas käia 😀

Õhtul kodus, kui ülejäänud pere oli magama pandud, tekkis kange himu söögi kõrvale midagi mõnusat vaadata. Ükski olemasolev ei paelunud, seega alustasin uuega – esimene osa värskest sarjast The Carrie Diaries oli minu meelest väga mõnus. IMDB-s bitchitakse selle üle, et miski sarjas ei klapi sellega, mida Carrie SATCis oma lapsepõlvest rääkis, aga mina ei mäleta noid asju õnneks nagunii ja rõhutati ka seda, et SATC tehti raamatu põhjal, mis oligi üsna teistugune, nad lihtsalt muutsid fakte oma suva järgi. Praegune sari on aga algse raamatu põhjal. Minu jaoks polegi ta kuidagi SATCiga seotud, lihtsalt üks uus mõnus sari ja kõik. Ainult kolm osa ongi väljas, nii et kaks veel vaadata ja siis edaspidi kord nädalas. Loodetavasti jätkub sama mõnusalt, kui algas!

Scroll to Top