virin/urin

Kuldne tüdruk

Juuksur tegi nii head tööd, et mu hari on pärast riiete vahetamist ikka sama püsti. Ja mul oli seljas kolm üle pea käivat pluusi, millest üks oli kõrge kaelusega ja liibuv… Tase!

Kuidagi ei raatsi seda välja pesta. Ei raatsi ja ei viitsi. On tunne, et sellega tuleks veel tunde kuskil ringi uhkeldada. Magamata ööd annavad end paraku tunda ning tulin linnast nii vara koju sellepärast, et oleks sealsamas laua taga magama jäänud.

Ruudu, Lepp, Polymer, millimallikas, McDonalds, Juuksur, Fille, Joosep, NoKu, Joosep…

Ja mis ajast suhkur solvamine on?

Tramaivõi 😛

Aga hari on aus. Ma kohe ei teagi, mis ma nüüd peale hakkan… Ehk on see pärast magamist ikka veel sama ilus ja saan homse päeva ka nii ringi käia?

Ja endiselt olen ma pahaaimamatult sunnitud situatsioonidesse, mida ma ei ole ära teeninud, milles ma ei taha olla ja millega ma ei suuda leppida. Millal see ometi lõppeb?

Oht inimkonnale

Jah, just seda ma olen – vähemalt pikemale ja maskuliinsemale osale sellest. Üldiselt ma leian, et mind tuleks seadusega ära keelata.

Mitte et ma midagi teeks, oh ei. Aga ma kardan, et see paistab mul juba silmadest välja. Et ta NÄEB, mida ma mõtlen.

Siinkohal vabandaks kõigi ees, keda ma olen sellise pilguga vaadanud, eriti täna juhtunu põhjal. Ma ei tee seda meelega.

Ahjaa, see inimene tõenäoliselt (loe: loodetavasti) ei loe minu blogi. Mis siis. Ma olen vabandanud. Minu süda on puhas.

Aga ma pean jube kiiresti midagi ette võtma, muidu läheb asi veel rohkem käest ära. Paar plaani juba on, tuleb neist vaid teisi asjaosalisi teavitada. Hm, miks ma küll mitmuses räägin?

Oeh.

Ma luban, et…

Kirjutan teile tulevikus:
  • sellest, kuidas Tikker oma nime sai
  • sellest, mida arvab Tikker päriselust ja blogielust
  • üldhariva sissekande tuludeklaratsioonist

Esialgu rohkem ei tulegi meelde. Olen lihtsalt seoses nende teemadega viimasel ajal pikalt mõtisklenud ja diskuteerinud ning mõelnud, et peaksin neist ka teile kirjutama. Aga iga asi omal ajal. Ma kirjutan vaid siis, kui tuju on. Ma kirjutan ainult kirega.

Tänase õhtu viimane küsimus oleks aga hoopis selline: miks kuradi pärast ei hoia mehed, kellega ma juhtumisi seksida tahan, ennast Tallinnast eemale? Tartusse tagasi, teie kõik, seal on teie õige koht!

(Küsimus on esitatud siiski suhteliselt heatujulisel toonil. Ühtlasi leian, et poleks vaja lasta ennast kõverale teele meelitada, tavatrajektooril töö-kodu-töö neid enamasti ei kohta. My bad!)

Kuradi narkomaanid

Selline tore uudis siis täna Delfis.

Ma ei ole siiani aru saanud, MIKS üritatakse iga üledoosi saanud narkomaani elustada. MIKS kulutatakse minu kui maksumaksja raha selle mõttetuse peale??? Jah, ma olen kuulnud argumente stiilis “Minu laps sattus korra paha peale ja kui teda poleks elustatud, siis ta oleks praegu surnud. Tegelikult on ta tore poiss.” Ma osaliselt isegi mõistan seda argumenti. AGA. Enamik neist vastikutest värdjatest (90%? ma ei julge numbritega spekuleerida, aga selline mulje on igatahes jäänud) on siiski lootusetud narkosõltlased, kes käivad oma igapäevase doosi kättesaamiseks MINU või ükskõik kelle teise poes vargil. Ja siis ma maksan veel iga aasta riigile, et neid elus hoitaks.

Ja mis on tänu? Nad löövad neid rahustada püüdnud politseinikku SÜSTLAGA.

Ilusas maailmas me elame, pole midagi öelda.

See on üks neist kordadest, kui mul vihast silme ees mustaks läheb.

Tartu, Eurovisioon ja muud loomad

Päris mõnus nädalavahetus on siiani olnud.

Reedel õhtul läksime Kristjani, Karini ja Maidoga Tartusse Kantersi kergelt sünnipäeva-hõngulisele peole (Kantersi tsitaat). Õhtu edenedes täheldasin sellist anomaaliat, et kui ma olin ära joonud veidi üle ühe purgi siidrit, tundus mulle, et olen purjus (ehkki nii väikese alkoholikoguse peale pole see lihtsalt võimalik), lõpuks jõin aga terve öö viina ning olin hommikuks ikka jumala kaine. Võta siis kinni.

Väheke rikkus minu peotuju järjekindlalt pealetükkiv uni, mistõttu ma istusin pool ajast lihtsalt tuima näoga ühe koha peal ja üritasin silmi lahti hoida. Öösel kell pool viis otsustasin, et une vastu on kõige parem rohi tantsimine… Peletas mingiks ajaks minema küll. Mitte kauaks paraku. Üldiselt läks seltskond magama vist kuskil kuue ajal ning kuna ma olin unustanud magamiskoti kaasa võtta, jäin lõpuks magama köögidiivanile, kus Kanters (kes öösel mingiks ajaks ära vajus, kuid hommikupoole taas üles äratati) mind iga natukese aja tagant erinevate soovidega ahistamas käis. Oh jah.

Öö jooksul proovisin ära sigarillo, mis oli ääretult kange ja vastik. Well, good to know. Elari sai selle pärast paari mahvi endale.

Laupäeval sattusime sellisesse restorani nagu Kaks (kuskil Illegaardi juures), kus süüa pidi jõle kaua ootama (nojah, see point vist restoranidel ongi?), aga kohvitassid olid neil igatahes ägedad – noore Supermaniga 😛

Kui hakkasime Tallinna tagasi sõitma, täheldasime tee peal muuhulgas sellist toredat vaateakent (kuna jäime just siis punase tule taha seisma, õnnestus läbi autoakna kähku üks pilt klõpsida).

Mida kõike Tartus ei müüda…

Igatahes – Tartu on äge. Peaks seal ikka tihedamini käima. Soovitavalt eelnevalt korralikult välja maganuna, et saaks kohalikku meelelahutust värskema peaga nautida.

Eile sattusin aga lugema Kristi blogi, kus ta kritiseerib tänavusi eurolaule. Eks ma teadsin küll, et need olid hiljuti eetrisse lastud (telekat mul pole, aga blogisid loen küll :D), aga elasin siiski suhteliselt õndsas teadmatuses, muuhulgas ka selle koha pealt, et õhtul finaal on (mida oleks muidugi võinud loogikaga järeldada, aga ma ei jõudnud varem sinnamaani, kuna Eurovisiooni teema mind tegelikult absoluutselt ei koti).

Nüüd tekkis mul aga tunne, et tahaks seda finaali näha küll. Telekat teatavasti endiselt pole. Seega helistasin… Kellele muule, kui Kristile endale. Polnud teda nagunii sada aastat näinud, sest meil mõlemal on kogu aeg jõle kiire.

Ennäe imet – Kristi oligi Tallinnas, ta oligi kodus, ta oli isegi üksi, tal oligi igav ja tal polnudki õhtuks plaane. Seda ei juhtu just tihti, kas teate! Igatahes kutsusin ennast talle külla. Pudeli veiniga. Muuseas sain ära antud ka piparkoogi (KAKS veel, siis on kõik), mille ma suutsin hoolikast kohtlemisest hoolimata tee peal katki teha 🙁

Mis Eurovisiooni puutub, siis minu arust olid KÕIK laulud mõttetud, aga üldiselt – lugege Kristi arvamust, tema on ekspert 😛 Ma suures osas nõustun. Gerli võiduga olen väga rahul – mitte et see laul midagi erilist oleks, aga teised olid veel jamamad. Eriti meeldib mulle laulu algus – selline… Bondilik.

Aga normaalsemad riided võiks küll keegi talle muretseda. Karvatuustid pole just minu maitse. Ninjad nägid see-eest väga kihvtid välja. Laura kleit oli ka ilus (aga tema puhul me muust parem ei räägi, eks).

Sedapsi siis. Sain selle kohtustusliku Eurovisiooni sissekande ka kirja.

Pühapäeva hommikuti on hästi tore linnas liikuda. Ja Viru keskuses. Ja Kaubamajas. Inimtühi! Mul oli nimelt leiba vaja ja selle tuvastasin juba eile õhtul, et Maximas midagi isuäratavat pole. Sain Kaupsist mingid ägedad Hagari leivad, mis paistavad väga head. Vaatame.

Aga üldiselt pean siiski ära mainima, et Kaubamaja toidumaailm on kitsas, kallis ja ebaloogiline. Lühidalt – täiesti düsfunktsionaalne. Eile õhtul otsisin tükk aega kartulikrõpsude riiulit taga näiteks. Suutsin päris korralikult vihastada (palav oli ka ja noh…). Samasse auku läheb ka Kristi kogemus, kus ta otsis suhkrut ja tortillalaaste kuivainete ja kartulikrõpsude juurest, kuid leidis need lõpuks vastavalt maitseainete ja maailma köögi siltide alt. Sweet. Noh, loogika üle vist väga ei vaielda. Ma lihtsalt hoian sellest poest eemale, nii palju kui võimalik. Enamasti õnnestub suurepäraselt!

Igatahes oli hästi tore Kristit näha üle pika aja. Ja Tartus käia üle pika aja. Ja terve tänane päev on veel ees.

Tegelikult peaks nüüd asjalikuks hakkama.

Haa haa.

*läheb Nannyt vaatama*

Scroll to Top