virin/urin

Frustreeriv

Keegi tarkpea võiks ära seletada, miks minu turvatud buduaari wifi võrgust sai järsku mitteturvatud default, ehkki MINA ei näppinud midagi. Keegi tarkpea võiks ära seletada, miks ruuteri tehase seadete taastamine ei mõju passwordile, mille Rainer kunagi pani. Keegi tarkpea võiks ära seletada, miks ma ei suuda idiot guide‘i abiga oma wifi võrku jälle üles saada.

KEEGI TARKPEA VÕIKS TULLA JA MU WIFI TÖÖLE PANNA!!!

Seni istun kaabli otsas ja frustreerun.

Appi?

Nii ei saa rallit sõita!

Lepp kell 9:47 MSNis: ma jään natuke hiljaks, hakkan kohe jooksma. *kaob offline, enne kui ma jõuan midagi öelda*

Kellel meist just kaks vaba päeva oli??? Ma lihtsalt EI JÕUA tema peale iga päev karjuda, mitte kellelegi EI LÄHE korda, et ta 80% ajast hilineb ja mina lihtsalt kannatan.

Tramaivõi. Lepp, mine p*rse!

EDIT: KOLM klienti teevad (paariminutiliste vahedega) ukse lahti, ronivad sisse ja küsivad süüdimatult: kas te olete juba avatud või? Uks on kinni ja enamik tulesid ei põle, ostke endale ajud ja pange kellad õigeks, urr. Sellised asjad juhtuvad ainult minuga…

EDIT 2: Lepa saabumise aeg: 10:15

EDIT 3: Lepa reaalne tööleasumise aeg (loe: jõuab tagant riideid vahetamast või kohvi ja muid müstilisi aeganõudvaid asju tegemast reaalselt ette kassasse): 10:30

Ja nii on peaaegu iga kuradi päev…

EDIT 4: Keegi võiks Lepale paki nätsu tuua siia kiiremas korras, minu oma on eelmisest taolisest situatsioonist otsas ja ta haiseb MEETRI kaugusele. Võeh!

Miks?

Miks tuuakse meile 19 kasti kaupa? (mis siis, et enamik neist suht väiksed, räme ikkagi)

Miks paneb Hansa liising oma klientidele näkku ja mind seepärast piinlikkust tundma? (aga vähemalt üks Kaupsi kinkekaart on juba olemas, nii paljugi nende kasuks)

Miks tahavad kõik inimesed detsembris tarbida, tarbida, tarbida? (Et meile käivet teha? See on muidugi hea…)

Miks on mul jälle ilma igasuguse põhjuseta süda kogu aeg natukene paha, nii et süüa õieti ei saa? (kõigile naissoo esindajatele ühise igakuise füüsilise nähtuse hiljutise lõppemise põhjal ei saa võimalikku (pigem nagunii võimatut) rasedust süüdistada, tänan küsimast)

Miks ei ole mul käepärast pikka pandavat poissi, kes rahuldaks mu vajadusi? (töötav wifi, hea seks etc)

Kuidas on võimalik, et sain reedel pea kümme tonni palka, aga järgmise palgapäevani on elamise (loe: söök, alkohol, riided, peod, jõulukingid etc) raha 580 krooni? (viimane Egiptus, krediitkaart, mõned ettenägematud kulutused (loe: lehmadega põll, Muraka lahkumispidu), üür, kosmeetik, pillid, Ekspress, õppelaen, mobiil etc)

Sõbrad, jõulukinke te see aasta ei saa! Mitte keegi! Aga seitset teist õnnistan ma kaardiga (sest just nii palju kaarte ma hiljuti ära ostsin) ja piparkoogid tulevad ka (söön kasvõi kuu lõpuni makarone!). Videomaki pean maha müüma (ammu oleks tulnud seda teha, aga ma lihtsalt ei viitsi tegeleda), siis saan ehk kuu lõpuni kuidagimoodi läbi. Te ju teate mu püha uskumust, et aasta lõpuks pean olema plussis, mitte miinuses. Krediitkaart EI OLE seekord lahendus. Kuuske vist see aasta siiski ei tule…

Aga muidu, tsiteerides Dakit: elu on lill.

*Tikker ohkab nukralt ja läheb tema kohta hirmuäratavalt vara magama* (tööpäev pidi vist tõesti ränk olema)

Ilusat advendiaega, vol 3

Ma loodan, et te ei järeldanud mu pühapäevasest postitusest midagi traagilist, see pilt iseloomustab hetkeolukorda tööl, mitte mu eraelus. Aga ma naudin musta huumorit ja mu meelest on see pilt nii geniaalne, et oleks patt seda mitte teiega jagada.

Läksin laupäeval kell üheksa magama, ärkasin pühapäeval kell pool kaksteist ja koristasin ühtejutti öösel kella neljani.

Ma ei usu, et see korter üldse kunagi nii korras olnud on…

Ja väidetavalt katkine telekas, mis aasta aega nurgas seisis, on täiesti töökorras. Halleluuja! Ainult puldil pooled nupud ei tööta. Sellega seoses küsimus, ega kellelgi mõnd JVC pulti üle juhtu olema? Või mõnd universaalset… Jõle tüütu on, kui numbritest esimesed kolm ei tööta, sisse lülitamise, helitugevuse ja kanalivahetuse nupud ka mitte – tundub, et ainsad, mis actually töötavad, on 4-9 ja mute.

Täna siis pakkus mu jõle põneva töökoha jõle põnev ülemus mulle sellise jõle põneva elamuse, et jättis mu ette hoiatamata üksi tööle.

Tramaivõi.

PS. Meil tehti intras geniaalne uuendus – iga töötatud aasta kohta üks tärnike. Tuletab kogu aeg meelde: omg, sa oled siia NII kauaks jäänud, viimane aeg uus töö otsida. Geniaalne, ma ütlen.

Grrrr

Idioodist bizzumees laob oma kolmteist kasti konkreetselt esimese torni juurde maha (kas VEEL kaugemale poleks saanud, ma oleks võinud äkki need sul ise autost ära ka tuua!?!).

Kaks dressides Vene ossi keelduvad eesti keeles rääkimast, nuruvad niigi odava läpaka pealt allahindlust, uurivad, kus ma elan, kas mul on mees ja kas ma õhtul välja tuleks (JEE, rait).

Lepp helistab kell 10.40, teatab, et magas sisse ja jõuab kümne minuti pärast taksoga.

Kell on 11:03. Võite kolm korda arvata, kas ma olen üksi või ei…

Scroll to Top