virin/urin

Munaikaldus

Nelelt enne kuu lõppu mune ei saa. Abikaasal müüakse vahel töö juures maamune, lootsin sellele, aga otse loomulikult ei tule sinna ka enne järgmise nädala lõppu. Mis ma siis nüüd teen, mul on ainult üks muna alles 😀

Täitsa lõpp, noh. Ma olen nii ära hellitatud, et ei kujuta ettegi poest munade ostmist. Ma muidugi käin nii harva poes, et ei ole õrna aimugi, kas munapaanika on möödunud, on sealt üldse midagi osta? Mahemunade poehind on liiga kirves, aga Selveril olid mu mäletamist mööda õrrekanade munad – ikka parem kui mitte midagi…

Või noh, alati on variant peaaegi kaks nädalat ilma munadeta olla. Kah viis munadepühi tähistada või mis 😀

Kuradi röövlid, ausõna

MIS MÕTTES maksab Ekspressis ÜHE ARTIKLI lugemine faking €1.50??? Ma pidin pikali kukkuma, kui seda summat nägin, ausõna.

Ma ei tarbi tasulist ajakirjandust kunagi, aga selle Kodutunde artikli eest oleks olnud nõus maksma. No igal juhul mitte sellist summat 😐 Viie tasuta minutiga läbi ei saanud, sest süsteem oli mulle võõras ja laadimine võttis ka oma aja.

Ma ei taha osta päevapiletit ega lehte, ma pole ülejäänust huvitatud. Ma tahan ainult seda ÜHT artiklit. Mis mõttes nad küsivad ühe artikli eest terve lehe raha? Digiajakirjandus my ass.

Pallirindel

Eternal Isles kuues tase on täielik k*pp ja ehkki ma sain Nadjalt teoreetilisi nippe selle ära tegemiseks, see praktikas ei õnnestunud. Nüüd on punktid otsas ja ilma abivahenditeta seda nagunii ära ei tee, sestap tundus olukord üsna lootusetu.

Aga Nadja ütles just, et 300 tähekese täis saamisel saab ka 50 000 punkti, mul oli alles 242 tähekest. Hakkasin siis algusest peale neid tasemeid tegema, kus kolm tähte veel täis pole, sain kaks tükki juurde ja kaheksanda elu! Vot siis, jälle targem.

Eks ma siis teen nüüd neid esimesi tasemeid kolme tähekese peale, kuni 300 täis ja siis jätkan sealt, kus pooleli jäin.

See ei lõppe iial 😛

Apppppiii

Lülitasin kogemata Bloggeri ümber uuele kujundusele ja vana ei saa vist enam mingi nipiga tagasi. See uus on nii haige ja ma absoluutselt ei viitsi ümber harjuma hakata, vana oli hea ja lihtne ja loogiline. URR.

Oleme Tallinnast tagasi, nädalavahetus oli igati äge ja täis toredaid inimesi, aga ma olen liiga väsinud ja Bloggeri peale liialt nördinud, et praegu rohkem kirjutada. Homme värske peaga!

Oli seda nüüd siis tarvis

Sain just tänase piimalaari, hakkasin seda kööki viima… Ja üks kolmeliitrine purk lihtsalt PURUNES mu käes. Ei läinud ma sellega kuskile pihta ega miskit, põhi lihtsalt kadus alt, ülemine pool jäi minu kätte.

Kolm liitrit piima ja hunnik klaasikilde põrandal, halleluuja. Ja meie köögipõrand on kaldus, nii et kõik see piim voolas köögikappide alla. Tähendab siis, kapid on täiesti vastu põrandat, aga küllap kuidagi ikka sinna vahele läks.

Ja seda kõike ajal, mil ma oleks pidanud lapsi magama panema. Suurema osa lagast koristasin ära, nii et sain liikuma ja lapsed tuttu, aga viimast otsa ei viitsi kohe kuidagi ette võtta. Ja ma ei taha üldse mõeldagi, kui palju piima sellisesse kohta voolas, kust ma seda kätte ei saa ning mis mõnusad aroomid sealt aja jooksul levima hakata võivad.

Kolmeliitrised purgid on mul nagunii järjest pragunenud, nii et pidin neid välja vahetama, nüüd siis JÄLLE üks puudu. No tegelt ka, noh.

Ei tea, äkki see oli Murphy vihje, et oleks aeg köögipõrandat pesta 😛

Scroll to Top